ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ 20031-20 6-2-5 17-8 4-1-2 14-12 2-1-3
Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ 18021-16 4-6-3 16-6 4-2-0 5-10 0-4-3
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ 18026-33 5-3-5 17-11 4-1-1 9-22 1-2-4
ΜΑΚ.ΙΔΑΣ 16-223-20 5-3-5 12-11 3-2-2 11-9 2-1-3
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 14014-26 4-2-7 11-16 3-1-3 3-10 1-1-4
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ 14016-32 4-2-7 7-13 2-1-3 9-19 2-1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ 13-229-28 4-3-6 21-11 3-3-1 8-17 1-0-5
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ Λ. 10017-34 3-1-9 13-13 3-1-2 4-21 0-0-7
ΑΝΑΓ.ΔΩΡΟΘΕΑΣ 10018-42 3-1-9 6-21 1-1-5 12-21 2-0-4
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 8018-36 2-2-9 10-11 2-1-3 8-25 0-1-6

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

- Η ομάδα ΜΑΚ.ΙΔΑΣ έχει -2 βαθμούς από ποινές
" - Η ομάδα ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ 1 - 1

Κάτω από δυνατό κρύο (+2 βαθμούς) ο ΑΣ Πρόμαχοι και ο Μέγας Αλέξανδρος Όρμας αναδείχτηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1 στο κοινοτικό γυμναστήριο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ των Προμάχων.
Έγινε δυνατό παιχνίδι με άγρια ομορφιά με αντιπάλους δυο από τις πιο καλογυμνασμένες ομάδες της Α’ κατηγορίας και παίκτες προικισμένους με πλούσια ταλέντα.

Το πρώτο ημίχρονο μοιράζεται εξ ίσου στις δυο ομάδες, όπου στο πρώτο εικοσάλεπτο οι γηπεδούχοι υπερείχαν των αντιπάλων τους χάνοντας καλές ευκαιρίες για γκολ, μια εκ των οποίων ο Νίκος Νάνος μετέτρεψε σε γκολ στο 7’, ενώ το δεύτερο μισό του ημιχρόνου, ανήκει στην Όρμα, που πίεσε για την ισοφάριση και που τελικά την κατάφερε στο 32’ με δυνατό σουτ του Αβραμίδη.
Το δεύτερο ημίχρονο είχε τα χαρακτηριστικά της ρώσικης ρουλέτας, αφού οι των Προμάχων ρίχτηκαν με πείσμα στην επίθεση για τη νίκη, οι δε της Όρμας εκμεταλλευόμενοι τους ταχύτατους επιθετικούς τους, πραγματοποιούσαν αντεπιθέσεις  φωτιά.
Τελικά δεν άλλαξε το σκορ, με αποτέλεσμα και οι δυο ομάδες να είναι ευχαριστημένες από το σκορ και το μοίρασμα των βαθμών.

Από τους Προμάχους, που σήμερα μετά την αναγκαστική αλλαγή του Στέλιου Σατζάκη λόγω τραυματισμού, αναγκάστηκαν να αλλάξουν το στήσιμο της ομάδας και να μην έχουν τη γνωστή σαρωτική απόδοση, ξεχώρισαν οι Σαμσούρης, Σαμαράς, Γ. Σέλκος και Ν. Νάνος.
Από την Όρμα, που εντυπωσίασε σε κάποια διαστήματα του αγώνα για την σφριγηλότητα του συνόλου, ξεχώρισαν οι Αβραμίδης, Ιωάννου, Μπίτσας και Γώγου.

Η διαιτησία του κυρίου Σιδηρόπουλου ήταν άψογη και οι δυο βοηθοί του Τετραγώνης και Σταμανίκη σχεδόν αλάνθαστοι.